Zpátky na bojišti s Tátou Šéfem

24. listopadu 2012 v 21:06 | Lucy Michelle |  O víře
Můj poslední článek byl o tom, že jsem se konečně nakopla do zadku, řekla si watashi no nindo da a vzchopila se.
První dny byly opravdu těžké a neobešly se bez problémů, ale už jsem zpátky na bojišti a rvu se!
Oficiálně jsem před cca 3-mi týdny a zatočila za spolupráce mého Šéfa se svým měsíčním temným obdobím.
Je to super pocit - být zpátky.

Kouzelné na tom je, že mi s tím nepomohl žádný po zemi chodící člověk.
Hehe.
Čím dál tím více zjišťuji, že lidi v mém okolí prostě nedokážou naplnit všechny moje potřeby.
Když se na nějakého člověka, či lidi zafixuju a čekám, že mě to naplní, tak se velmi brzy spálím a jsem vnitřně vyprahlá jak Sahara. Jo jsem takový typ přísavky. Vy jste nikdy neměli uvnitř takovou tu díru, kterou jste se snažili něčím zapatlat? A furt to nešlo? A když jste konečně na něco kápli, dříve či později to zase přestalo fungovat?


Fixovat se na mého Šéfa má mnoho výhod.
Věnuje mi čas kdykoliv potřebuji, třeba i ve čtyři ráno se 100% soustředěním a ještě z toho má radost. Poslouchá moje kecy od svítání do svítání, zatímco mám jistotu, že za celou dobu mého monologu ani jednou neztratil pozornost, neignoroval mě a VŠECHNO si to pamatuje do nejmenšího detailu. Zná mě více než já sebe, takže přesně ví, co jsem chtěla říct i když se do toho zamotám, či nenajdu přesná slova. Když jsem smutná ví přesně proč a dokáže mě hodit zpátky do pohody. Dokáže vyřešit problém. Má vše pevně v rukou. Můžu se na něj 100% spolehnout ve všem. Můžu z něj čerpat lásku, radost, pokoj. A mnohem více. Je mi přítelem, rodičem i vůdcem. Je tak všestraný! To bude tím, že je dokonalý.

Na holčičí polovíkendovce jsem se v zážitkové hře zamýšlela nad tím jakého si přeju otce.
Nevím jaký na to má vliv to, že biologický otec ani jeho pozemská náhrada se do mého života nemíchá.
Možná to tím bylo jednodušší, snít o nějakém.
Nuže sepsala jsem si to. Jsou tam věci typu: milující (tak aby to šlo poznat), rád se mnou tráví čas, zajímám ho, ochránce, můžu za ním kdykoliv přijít o radu, moudrý, chci vědět, že mu dělám radost a že jsem jeho holčička, laskavý, není hrubý fyzicky ani slovně, není závislý (na alkoholu, nikotinu, automatech apod.), dokáže hospodařit s penězi a postarat se o rodinu, má krásný vztah s mámou, je věrný, trpělivý, komunikuje, nechává mi prostor abych byla samostatná a dělala vlastní rozhodnutí (tzn. nechává mi svobodnou vůli), atd..

Potom jsem si to po sobě četla a říkám si. No do háje, dyť o těchto vlastnostech já furt čtu v Bibli!
A tak jsem znovu pochopila, proč je můj Šéf považován za dokonalého Otce.
A napomenulo mě to v tom, že je sice fajn, že ho mám jako kámoše, ale mnohdy jeho tatínkovství vůbec nevyužívám i když na mě čeká plně otevřenou otcovskou náručí a potřebuju zrovna tuhle jeho stránku. Jo i za toho Šéfa ho mám mnohdy více než za Tátu. I když jedna věc je mít Šéfa a druhá poslouchat ho.. ehm. (Někdy jsem fakt zlobítko.)
Možná to má spojitost s tím, že nevím jak takový ten zdravý vztah mezi otcem a dcerou funguje.
Ale je to dobrodrůžo :)

A tak si chci více uvědomovat, že mám Tátu. Chci být menší rebel a taky objevovat tu mojí vnitřní krásu, kterou ve mně Táta vidí. Je krásné vědět, že jsem jeho dokonalým dílem, že mě miluje nomatterwhat a že jsem ta jeho malá holčička ze které se raduje a kterou povede za ruku a ochrání před Zlým a naučí jí bojovat nejen s bubáky pod postelí. Jeho malá Lucy.. jak mi onehdy řekl.


P.S.:
Šmankote, když už jsme u toho boje no dyť ten můj Táta Šéf je Táta Král! To jsem pak princezna!
Kůl jak kočkopes!
Lalala.. to jsem si dycky přála.. :D

Lucy Michelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 D@ve | E-mail | Web | 1. ledna 2013 v 17:36 | Reagovat

Díky za ta povzbuzující slova. Vyrůstal jsem bez táty, ale Tvůj Šéf se stal mým Taťkou, který mi ve všem rozumí - tak jak o tom píšeš. Tak se drž, ségra ;-)

2 Sariklen | Web | 1. února 2013 v 21:39 | Reagovat

To je krásné! Je úžasně číst o tom, co všechno v našich životech dokáže náš Tatínek.:) A ještě lepší je to zažívat na vlastní kůži!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama