Říjen 2012

Watashi no nindo da

30. října 2012 v 16:40 | Lucy Michelle |  Ze života
Po velkém Rejoice speciále z Budapeště jsem se dlouho neozvala. Důvodů je mnoho. Nedostatek času. Narutofilie. Nedostatek času kvůli Narutofilie apod.
Moji extrasuper naKáčkovanost jsem nechala vyprchat a .. mám teď trochu krizi.
Možná je to spojeno s nástupem podzimu se sněhem, ale těžko říct.

Rejoice! Když vytrváme v sekání stromu stane se zázrak - ACSI SLC 2012

7. října 2012 v 22:49 | Lucy Michelle |  Ze života
Konference byla jen na 4 dny, ale už to vypadá jako bych tam byla na měsíc. To proto, že v sobotu jsem už na to večer neměla čas a v neděli (minulý týden) jsem se snažila dělat něco rozumného do školy.. jako ovšem po zbytek týdne. No konference mi trochu rozhodila time managment a nabrala jsem zase nechtěný spánkový deficit. v pátek jsem byla tak vyšťavená, že jsem byla schopná akorát zahučet do postele a dobíjet baterky spánkem.

To, že jsem byla utahaná jak pes a měla jsem problém se zpátky aklimatizovat nemění nic na tom, že konference v Budapešti byla naprosto ledžendární!!!
Opravdu špicaextrasupercool. Jsem nadšená jak pes z nového míčku na hraní.. ehem.
Přednášky byly naprosto úžasné.. vtipné a hluboké. Především proměňující. Atmosféra téměř k létání.
A moje obavy se rozplynuly hned večer po přednášce, kdy se za mnou přihnala jistá osoba a začala mě objímat. Doslova mi to vyrazilo dech, ale víte co? Konference na mě měla minimálně proměňující vliv v tom, že se ráda objímám. Teda mnohem radši :D:D a i s cizíma lidma. Ale je to podmíněno kladným rozpoloženým, což je na K-akci téměř podmíněno. Bo je tam JK dýchatelný ve velké koncentraci.