Tak a zítra tradá na konferenci..

25. září 2012 v 22:27 | Lucy Michelle |  Ze života
Vzhledem k tomu, že moje gymnázium je křesťanské (nekatolická - neučí nás jeptišky, ale američani a.. ok jen IVT a angličtinu, ale zní to vtipně, když se to takhle napíše :D, kromě toho pan ředitel je křesťan a paní rodilá mluvčí/učitelka němčiny /jsme tak trochu jazykáč no :D/ o ostatních učitelích nevím :) takže rozhodně to není pravidlem, že aby nás někdo učil, musí být věřící)

Studenti naší školy se mají šanci zúčastnit behěm studia na mezinárodní konference křesťanských škol v Budapešti.
A mě se tato šance naskytla letos. Přednost má druhý ročník, ale tehdy jsem to zameškala, páč jsem ve stejnou dobu jela do Španělska a dala jsem to Bohu s tím, že jestli mě tam bude chtít, tak mě tam dostane letos.
A on mě tam dostal :D
Ale zas tak nic náročného to nebylo. Druháků moc letos zájem nemělo a tak nás z letošního třeťáku jede pár i podruhé.
Nicméně jsem velmi vděčná! Myslím, že to měl JK moc dobře promyšleno, páč jsem za ten rok více vyzrála, poznala ho lépe a má víra se všeobecně prohloubila natolik, že mám i chuť pomáhat druhým, takže.. jo moc se těším co nového se tam dozvím.. že se mu přiblížím a poznám nové lidi.


Na co se netěším je to, že ač nás jede 7+1(učitel) vyskytuje se zde minimálně jedna osoba, se kterou už nějakou dobu dobře nevycházíme. Nevím v kom je chyba. Nejspíš má každá podíl a nemá cenu to více rozebírat, ale mám pocit, že mnou již pár dní dotyčná osoba dost pohrdá. A nevím přesný důvod. Dnes to na mě trochu dolehlo, protože je to extrovert a jeví se velmi přátelsky a otevřeně je mezi lidmi oblíbená nebo alespoň to tak vypadá a tak mi občas vyskočí obrázek Michelle alá dýně/křen/mrkev/smetí/5.kolo u vozu, jak je u mě zvykem, když jedeme abroad. Kamkoliv. Vždy jsem to já. I když částečně si za to mohu sama, protože někdy si to způsobím svým odtažitým chováním.

...To je tak, když se to uvnitř vás svírá a bouří a chce se vám brečet a utíkat pryč od těch lidí a.. Je to náročné a musím s tím bojovat. Přepadne mě mnohdy nějaká sociální fobie mezi lidmi, které neznám a připadají mi že mi nesednou nebo tak.. Zapne se ve mě prostě takové skrytý výstražný alarm - s těma si nebudeš rozumět natož oni tobě, a i kdyby stejně tě nevezmou mezi sebe. Většinou mám pak tendenci stát se závislou na těch ''populárních''. Jo to je důvod proč jsem onehdy byla tak ''omámena'' jí.. asi.. před těmi x lety. (viz. můj příběh)

Vždycky jsem byla tak trochu samotář. Zoufale toužící po společnosti. Ale stále narážející na nepochopení a smích.
Smutné. Ale už se to učím ustát. Jsem to prostě já a jsem ráda za to jaká jsem. JK na mě pracuje.
Musím se naučit být samostatná. Společenská. Obrněná vůči lidem, kteří mi ubližujou. Prostě si je nepustit k srdci a být furt to úsměvavé praštěné slunko. To sem já. Má to ale i tu odvrácenou stranu a tu si přeji eliminovat.

Když tak uvažuju, má to vůbec hlavu a patu co tady vykládám?
Zítra prostě odjíždím, těším se na konferenci na nové zážitky, ale netěším se na konfrontace s nepříjemnostmi, které mě neminou.
A to sem se tak bez rozmyslu hned zařadila do Neohroženosti? No však by mě to potlačit možná naučili, myslím, že ta odvaha ve mě někde je, ale řeknu vám, to by byly simulace. To radši na tu farmu do Mírumilovných, to jo.. ale.. to bych se asi nudila. (Divergence - V. Rothová, dneska jsem jí dočetla, možná se objeví nějaký myšlenkový chumel v Knihách)

Držte mi palce! Život není pohádka a každý den čelíme novým výzvám. Klidný den je vyjímkou nikoliv pravidlem, napsal jednou jeden moudrý muž. Prosím JK, aby mi dal sílu, to vše překonat. Překonat sami sebe je opravdu nejtěžší.
Jak to dopadlo vám napíšu po návratu, snad i s pár fotkama hlavního města Budapeště, jsem zvědavá jak to tam vypadá a tak vůbec.. strašně ráda cestuju a poznávám nová místa/kulturu!
Nic přednastaveno není, tak se mějte hezky a mějte se rádi. Já jdu chrnět. Zas tolik spánku si teď moct dovolit nebudu.


Lucy Michelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krakin Shikazu | Web | 25. září 2012 v 22:53 | Reagovat

Já po tom, co se stalo s Willem, asi do Mírumilovných...nevím, nakolik bych dala To na konci s Neohroženýma >.<
Konferenci si užij ^^

2 Lucy Michelle | 25. září 2012 v 23:00 | Reagovat

[1]: No já si teda vůbec nevím rady, možná že bych nakonec šla i mezi Odevzdané :D jsem v rejži. Dík :)

3 D@ve | E-mail | Web | 26. září 2012 v 20:24 | Reagovat

Tak ať se konference vydaří, já zítra taky odjíždím na konferenci - do Karviné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama