5 minut a člověk by se hned nejraději vypakoval s prostřelenou lebkou

3. září 2012 v 17:19 | Lucy Michelle |  Ze života
Tak tady to máme, ten můj budovatelský optimismus. Jo, takových článků tady na blog.cz bude plný koš, ale víte jak, stejně je mým jediným čtenářem Krák a tak to bude jistě ještě notnou chvíli. Nehodlám s tím nic extra dělat, kdo by se tím taky trápil, že ano.

Vstala jsem o půl šesté, naprosto čilá a nadšená. Posnídala jsem a měla chvilku s modlitbou a malým úsekem z Bible, to mě vždy skvěle nakopne do nového dne. Měla jsem fakt dobrou náladu a chtěla jsem se hezky namalovat. Tak jsem se s těmi stíny piplala, až jsem zjistila, že pro změnu nestíhám a začala jsem lítat po baráku a sbírat si věci a strkat je energicky do kabelky. Moje vydaná energie vyšla nazmar a nový školní rok byl započat prvním z ujetých autobusů. Chtěla jsem doběhnout na vlak a požádat spolužačku o koupení lístku, ale.. nereagovala.
,,No to jsem si mohla myslet, kašlu na to, jedu busem.''
A tak jsem jela busem. Díky Bohu za to, že jsem byla čilá již ráno dřív a chtěla jet na osm místo na devět.


Došla jsem do třídy a uviděla přesně ty spolužáky, na které jsem se ''těšila'', naštěstí byl vepředu jeden z trojky a místo hned za ním bylo volné. Vzdala jsem myšlenku na to, že bych seděla vedle Krák, která bude sedět vedle A. a taky, že budu sedět od všech nepříjemných elementů co nejdál. Zvolila jsem však cestu nejmenšího zla a má volba se později, až se třída zaplnila, jeví jako velmi dobrá. Díky díky, za to! Mám kolem sebe ochraný val flegmatických/zábavných chrabrých mužů a záda mi kryjou mí soukjmenovci a vedle nich je hnedle Krák, takže skvělá sestava. Líp by se to snad ani udělat nemohlo. Jen doufám, že se zařídí prodlužka pro Javora (notebook, seznamte se), jinak mě omejou. A nebo hold budu psát ručně.. :/

Atmosféra byla velmi nepříjemná, jako jsem již čekala. Lidi, kteří měli furt nějaký problém onehdy, mají problémy pořád a já jsem velmi vděčná, že nejsem všem takovým z doslechu.
''No jooo XYZ křesťanská škola, zas to musí mít takovémakové blablááá,'' no tak si tu neměl lézt člověče...
''Koho to zajimá,'' tebe by mělo a měla bys jít příkladem slušného chování, slečno dvou tváří -ještě že jí letos neuslyším-
Temné chvíle a melancholické nálady jsem měla minulý rok především z ní, no a taky těch dalších co jsou z doslechu...
YES!!!
Kde se poděla ta přátelská etlhetlemtle rodinná atmosféra?!
Jo, všichni jsou rodina.
Až na naší třídu.
Ať si L. říká jak chce, že jsme úžasní, hnije to tam.
A já z toho taky hniju. Uvnitř.
Dneska jsem se dokonce bála zvednout a dojít si pro ten papír se školným, aby si nezačali šuškat o tom jak je ta Michelle takovámakováomáčka.. začínám být paranoidní.

''Pomoc JK!!!''
____________________________

Po škole už to bylo v pohodě. Šly jsme s Krokoušem do výtvarky a úsměv a milé slovo paní K. mi hned rozlilo teplo po duši. Horká čokoláda jen na jazyku, páč ta obsluha je děs. Dá se vůbec ve 2v1 najít pořádná kavárna poté co zrušili naší oblíbenou?!?! Mám chuť je všechny naučit jak se to dělá. A to to jen poslouchám od maminky (je to servírka, mnohaletá praxe, největší profesionálka co znám, i když není študovaná).

A ségra? No to je taky pěkný výrustek! Chvilku je jak milius a pak se postaví na hlavu a je to drzoun hrozného kalibru. Doufám, že to nejsem jen já, od koho to chytla (v době kdy jsem ještě byla velký tyranizátor-starší-sestra).
Měla bych jít číst povinnou četbu... :/


Lucy Michelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krakin Shikazu | Web | 3. září 2012 v 17:26 | Reagovat

Největší ironíí bylo, že to zajímalo všechny kromě ní...
Jsem ráda, že jsem flegmatik.

2 Lucy Michelle | 3. září 2012 v 17:37 | Reagovat

[1]: Jo... nevím teda jestli všechny, lidi jejího typu asi taky moc ne..
Buď velmi vděčna. Co já bych za to dala.

A taky jsem ve článku zapomněla zmínit to, že podvody se trestají i podle trestního zákoníku.. opisování je možná pakárna, ale já jsem ráda, že je to ve školním řádu i se sankcemi... to to radši napíšu jak prase, než abych se chlubila cizím peřím.. já k opisování nikdy neměla dobrý vztah (neříkám, že jsem úplně čistá), ale hold co se dá dělat to je ta dnešní společnost.. tím, že proti tomu tak protestují jasně dávají najevo, že to provádějí.. nenápadné

3 Krakin Shikazu | Web | 3. září 2012 v 18:04 | Reagovat

[2]: Asi tak...jako, možná je fajn, že když dojde na podvádění, tak jsem neschopná a nezkušená, nikdy jsem to nějak nepotřebovala a jediné podvody byly ten nevydařený dějepis v 7. třídě (nepsali jsme a ještě jsme šli do jiné třídy) a teď druhák, jedna písemka z francouzštiny, která stejně byla za 5...i s opisováním.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama