3. den: Tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí.

1. září 2012 v 23:20 | Lucy Michelle |  O mně
Svatbu jsem zvládla, bylo to moc hezké, nevěstě to nesmírně slušelo a měli výborné koláčky! (Aaa mám hlad!)
Po obřadu jsme jeli hned domů a to je dobře, jinak bych tam určitě všechny nakazila, nebo se ukašlala někde v ústraní.

Dnešní téma se týká horoskopů.
Tak to bude velmi krátké, jelikož od jisté doby takových věcí nejsem fanda. Kdysi jsem to žrala hodně, ale mělo to jisté negativní účinky o kterých se možná rozepíšu někdy jindy a tak jsem se takových věcí vzdala kompletně. Teď když něco takového zaslechnu, nebo projdu kolem časopisu Enigma, je mi nepříjemně.


Ale v jakém znamení zvěrokruhu jsem narozena vám klidně povím, jsem rak.
A to je tak všechno, odmítám si to hledat a vyhodnocovat to :D
Z minulosti, kdy jsem to měla naštudováno vám, ale mohu říct, že na charakteristice znamení něco bude.
Citlivá, věrná, oddaná.. něco takového tam myslím mám a souhlasilo by to. Co nesouhlasilo, to si již nepamatuju, ale určitě tam taky něco je. Věřím, že žádný člověk se nedá úplně zaškatulkovat, neboť jsme každý originál.
Vyhodnocovat můžou ti, kteří mě znají, pokud je to zajímá.. :)

Ovšem předpovídání budoucnosti podle postavení hvězd a omáčky v horoskopech, nejlépe v ženských časopisech i se dny pro lásku. S tím na mě nechoďte! Podle mě všichni ti astrologové, numerologové a další lidé tohoto typu chodí po hodně tenkém ledě. Horoskopy vám možná příjdou jako naprostá pakárna, ale nikdy nevíte, jak to dotyčný může využít ve svůj prospěch ve svých zvrhlých plánech jak vás zničit...
Brohoho.

Lidi, berte to s nadhledem, pokud to čtete(horoskopy) a nenechte si tím ovlivnit život. Nenechme si ničím vzít svobodnou volbu, jak prožít svůj život, ať už máme podle předpovědi mít den blbec nebo ne. I den blbec může být super, když budeme otevřeni dobrému vyústění a zachováme si pozitivní přístup. A to platí i naopak (Ze super dne den blbec s negativním přístupem).

(chtěla jsem rozebrat víc jak mě takové věci vadí a co teprve lidi, kteří z toho úplně zblbli, ale nechci prudit neboť platí pravidlo čeho je moc,...)


Lucy Michelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krakin Shikazu | Web | 1. září 2012 v 23:29 | Reagovat

Charakteristiku Raka neznám, takže nepomůžu xDDD
Jinaki některé věci mají něco do sebe...například numerologie, protože tam většinou takové věci sedí (nemyslím předpovídání budoucnosti, ale třeba to, že jednou jeden numerolog jedné nejmenované osobě jasně spočítal, že s druhou dotyčnou osobou bude mít problémy a že jí ta druhá bude mít omotanou kolem prstu a využívat....je to pravda, jenom si to ta první furt neuvědomila a jsou kvůli tomu akorát problémy)
Ale to už je každého věc...

2 Lucy Michelle | 1. září 2012 v 23:31 | Reagovat

[1]: Jo jasně. Já neříkám, že to nemusí vycházet. Jen to nemám ráda, ať už to funguje nebo ne. Nenažraná tma ve snech není nic příjemného.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama