14. den: Mí oblíbení blogeři

17. září 2012 v 16:58 | Lucy Michelle |  O mně
Tak jsme tu měli pauzičku.
Proč?
Začla jsem brát školu zodpovědněji než minulý rok a navíc jsme musela chodit dřívěji spát a pak, když už jsem se na tu pravidlenost vybodla.. tak se mi nechtělo ani o víkendu ve chvílích volna. Takže tady máme další den až dnes..
Ono přes školu, když se vrátíte domů a nejste v presu je to fajn na odreagování před učením a podobnými záležitosmi spjaté s povinostmi.

Dnešní den je o mých oblíbených blozích. Ty si můžete přečíst nalevo (či někde jinde, pokud to časem přesunu) v menu. Jo oblíbené odkazy, jestli jste si všimli. Ale aby to tu nebylo tak suché, tak připíšu i proč. Seřazeno je to podle abecedy, nikoliv oblíbenosti.


- slečnu, která tento blog píše znám osobně. Ok, ne úplně, ale pár slov jsme spolu prohodili. Měli jsme možnost se potkat letos (2012) na táboře. Je zajímavé zjistit po návratu domů, že člověk, kterého jste týden denně míjeli je autor známého blogu z autorského klubu...

- Krák alias Krokoušek, je můj brácha alias hyung a umí vyšívat kapesníčky. Je to originální, inteligentní, talentovaná osoba s vyjímečnou osobností i vzhledem. Doporučuju pravidelně navštěvovat a komentovat jako to dělám já. Ovšem pokud vám nevadí Japonci. A japonský metal nebo-li Jrock. A občas i Korejci a korejský Kpop a různé filozofické články, výkřiky do tmy a občas se mihne i recenze na knihu (spíš jsou v plánování) a příběh, kde se vyskytují výše zmínění Asiaté nebo motivy MMORPG a fantasy. Fantasy je v tom vždycky. Je to moje geniální polovička.

- je to tedy blogspot, ale blog jako blog. Lukáš Targosz je pastor a tak na jeho blogu najdete mnoho.. mnoho.. věcí k zamyšlení. Nad vírou, nad životem, a tak podobně.
Je to můj nejoblíbenější řečník a jeho smysl pro humor je prostě špica.

- V jistém smyslu taky můj brácha. Jinak jeden z nejlepších kámošů i když zatím jen na on-line rovině. Poznali jsme se na Grepolisu a již si nějaký pátek vyměňujeme písmenka. Kromě písmenek vzájemně vyměněných, Ondra háže písmenka i na ''papír'' a já ho prostě ráda čtu. Je to super kluk a pokud jste někdy zabrousili na Deník Stalkera.. tak je to 2. pomocný redaktor.

- Vyděšená prvorodička si mě získala svým smyslem pro humor (ok to asi každý, kdo ho má), kterým okořeňuje své články o krásném údělu mateřství. Je to velice inspirativní a zábavné čtení pro ty, co rodinu ještě nemají, či ji plánují v brzké době (či daleké) a určitě i pro ty co už rodinu mají, minimálně si mohou nostalgicky povzdechnout a pousmát se nad tím, jaké to bylo, když ten můj prcek byl ještě malé škvrně. Ovšem já patřím do kategorie, mladá, nevinná, budoucnost předemnou, rodina až za cca 10 let takže se inspiruju a bavím se. :D

- je to má kamarádka, která blog založila nedávno, takže blogování a vše kolem ještě poznává a i když to vypadá, že stagnuje občas tam něco přihodí a já prostě ráda čtu lidi, které znám :)

- mám slabost pro Fantasy a Temnářčin humor a um s jakým tvoří příběhy mě prostě polapil. Ach Podmoří.. Kromě toho že fangirlizuju a s napětím očekávám, až vyjdou Vílí Kruhy se ráda nechám inspirovat a motivovat jejími články o literatuře. Jo psaní mě taky baví, ale ještě bojuju s ''kopáním se'' a nejspíš jsem do toho úplně ještě nedozrála. Nicméně možná dozraju možná ne, ráda čtu její články, jakožto zkušenější v tomto oboru a doufám, že budu mít možnost navštívit její besedu a slyšet jí na vlastní uši. :)
(Škoda, že mi ten ČT nevychází, tak snad jednou Ostrava..)


Lucy Michelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krakin Shikazu | Web | 17. září 2012 v 18:17 | Reagovat

Tak samozřejmě (reakce na mou osobu). No, každý si oblíbí jiný styl blogů...každopádně jsem tvůj brácha a jsme dvě nej ségry pod sluncem.

2 Lucy Michelle | 17. září 2012 v 18:25 | Reagovat

[1]: ''každopádně jsem tvůj brácha a jsme dvě nej ségry pod sluncem''
Ó Ano xDDDDDD

3 Krakin Shikazu | Web | 17. září 2012 v 18:34 | Reagovat

[2]: No dyť je to jasné, ne? xDDD

4 Lucy Michelle | 17. září 2012 v 18:41 | Reagovat

[3]: Samozřetelně, však nadšeně přikyvuju!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama