10. den: Popiš svou první lásku a první polibek

8. září 2012 v 12:30 | Lucy Michelle |  O mně
No tak to bude jednoduché :D jak jsem již psala hned v prvním dnu. S nikým nechodím ani jsem nechodila a jsem slečna nepolíbená.
Ohledně první lásky.. to už vám nějakou stroy říct můžu páč jsem párkrát zakoukaná byla.
Na romantickou lásku jako takovou, kterou bych nazvala opravdovou láskou (mei mnou a nějakým člověkem) a mohla říci, že jsem opravdu zamilovaná, jsem ještě nezažila.
Mám na tohle ''řazení'' tvrdé podmínky.
Ale takové to chvilkové pobláznění, které trvá třeba i rok, s tím už jsem se párkrát setkala, ale zatím nic hlubokého.

Moje první láska tedy byla na základní škole.
A teď jsem si vzpomněla na komickou historku, kdy jsem úháněla jednoho spolužáka v první třídě s tím, že jsem strašně zamilovaná. Furt mu psala milostná psaníčka a kdesi cosi. Byl ze mě chudáček vystrašený.
A víte co? Já si to, že jsem zamilovaná jen namluvila, páč do něj byla zamilovaná spolusedící.
Achjo malá kopírka bez osobnosti už odmala. Teď se za to pěkně stydím, chudák kluk, takové traumatické zážitky. Přestoupil na jinou školu... xDDDD


První takové na kamarádce nezávislé dětské zamilování jsem tedy prožívala až v 5.,6.,7., třídě.
Měla jsem v té době dvě nejbližší kamarádky. Nevím teď však, která v té době měla přednost, buď A. nebo L. od 6. třídy do 8. to je nejednoznačné a myslím, že to bylo od A. k L.. no ale proč to řeším. Proto, že jsem měla ''úžasnou'' rádkyni.
Tajila jsem to tak rok a svěřila jsem se až v sedmičce, to byl lyžák. Ale to trochu předbíhám.
V 6. třídě jsme spolu seděli a.. bál se mě :D.. byla jsem takový nervák a v 6. třídě jsem začala být trochu víc crazy a v pátek nosila jeden culíček na straně s tím, že je bláznů svátek. V té době však chodil s jednou spolužačkou.
V 7. třídě jsem byla velmi smutná, že už spolu nesedíme :D, přes prázdniny mě to vůbec nepřešlo. Seděl s jinou slečnou se kterou se bavil v hodinách tak živě, že se je paní třídní rozhodla rozesadit.
A moje dvě rádkyně?
''Míša s ním chce sedět!!!''
Na celou třídu.
...
No a tak mě k němu třídní posadila. O přestávce z toho byla naprostá show. Psalo se po tabuli M + L = VŠL.. psali moje jméno s jeho příjmením.. (btw. vypadalo moc hezky) a já?
Já se vzteky třepala, chtěla všem ukopat hlavy, zapírala jak se jen dalo, že jsem tomu málem i sama uvěřila a nakopla nejnadšenější spolužačku do zadku tak, že ona měla naraženou kostrč a já palec 2 týdny. Jo, nedivím se že se mě bál.
Jeho kámoš sice přišel s tím, že prý je do mě taky zamilovaný, ale jak říkám já zapírala, nikomu jsem nevěřila a mým rádkyním jsem chtěla ukousnout hlavu.
Pak byl lyžák.
Pamatuju si jak jsem psychopaticky chodila po chodbě tam a zpět a doufala, že vyjde na chodbu abych ho zahlédla aspoň na chvilku.
První večer mi ho ty dvě (plus třetí slečna co s námi byla na pokoji) dotáhly do pokoje a nepustily ho ven. Já se totiž neúčastnila programu, jelikož mě bolela hlava a nebylo mi dobře, takže jsem byla zalezená v posteli a omluvně se na něj koukala a žádala holky ať ho pustí ven. To bylo tak neskutečně trapné.
Každá holka z našeho pokoje byla do někoho zamilovaná. To byly nervy. Jedna z nich napsala milostný dopis L. pod mým jménem, jakmile jsem to zmerčila málem jsem zase vraždila. S chladnou hlavou jsem však řekla, že jsem ho nepsala a všichni mi věřili, protože prostě mi to věřili.. DíkyBohu, že tam D. psala takové hovadiny........
Pak byly ještě jiné problémy a já vypěnila, odstěhovala se a přestala se s nima na nějakou dobu bavit.
Na závěrečném večeru jsem ho nějakým způsobem přiměla si se mnou zatančit ploužák, ale.. to bylo takové křečovitéa trapné, že na to raději nebudu myslet, páč se mi chce pod zem. :D
Navíc pak tančil ploužák i s jinou a u těch to bylo tak přirozené, že jsem si hezky žárlila a je to ve mně ještě teď, když na to vzpomínám a nejradši bych si dala facepalm jaká jsem tehdy byla trapka :D

Jednu dobu měl zraněnou nohu... to už ale fakt nevím kdy.. Takže sice chodil na zkoušky tanečního souboru, ale seděl celou dobu venku na stromě a čekal až skončí. Jednou jsme šly s kamarádkou A. kolem a viděly ho. Tak jsme se zastavili na kus řeči. Poté co jsme cca 30 min musely pokračovat v cestě, ptal se jestli na druhý den příjdu zase. Řekla jsem že možná.
Moje rádkyně co byla se mnou řekla, že nemám chodit, aby to nevypadalo, že jsem tak snadno k mání.
Opravdu jsem nepřišla... i když jsem si to posléze hrozně vyčítala a párkrát šla kolem v tu dobu ještě několikrát, doufaje, že tam na tom stromě sedí... smutné.
Když tak nad tím uvažuju asi jsem fakt byla zamilovaná, ale ještě to bylo tak ''dětsky''...
Od poloviny osmičky jsem se pak nějak přesvědčila k odmilování se, ale stejně, když stál vepředu před tabulí, úplně chladnou mě to nenechávalo.. i přesto že jsem nechtěla. I v devítce...
...ale už je to dlouho, tak 3 roky, a byli tu už jiní :)

Lucy Michelle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krakin Shikazu | Web | 9. září 2012 v 20:50 | Reagovat

To bylo tak pěkné a dojemné *vytahuje kapesníček* ehm...tak popojedem xD

2 Lucy Michelle | 9. září 2012 v 20:52 | Reagovat

[1]: Co si o tom mám jako myslet?! :D:D

3 Krakin Shikazu | Web | 9. září 2012 v 21:12 | Reagovat

[2]: No měly jsme dojemné ,,první´´ lásky, tak můžem popojet a začít to brát vážně, ne? xDD

4 Lucy Michelle | 9. září 2012 v 21:24 | Reagovat

[3]: Ach tak :D v tom případě ano XD

5 Em. | Web | 23. září 2012 v 10:45 | Reagovat

AAa zbožňuju tvůj blog :D:D ještě se mi nestalo, abych něco dočetla do konce.
Fakt mě tvůj blog ohromil a tento článek je úplně suprově napsanej :D

6 Lucy Michelle | 23. září 2012 v 12:01 | Reagovat

[5]: Tak to mám radost. Mockrát děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama