Být světlem a solí..

6. srpna 2012 v 17:19 | Lucy Michelle |  Ze života
K novému blogu už tak nějak patří první článek. Je to trošku klišé, ale ráda bych se představila a uvedla nějakou tu myšlenku, na základě které jsem se rozhodla kliknout na tlačítko ''založit nový blog''.

Mé jméno je Lucy Michelle. V rodném listě ho nemám, ale považuji ho za své.
Kdybychom šli do hloubky tak jméno Lucy mám ve svém druhém rodném listě a český překlad Michelle mám ve svém prvním (tištěném) rodném listě. To, že jste nepochopili, nemusíte řešit. Jak se Lucy dostala do mého druhého rodného listu a co to vlastně myslím je na dlouhé povídání.

Na tomto světě pobíhám již 17 let, ale žitím se to dá nazvat teprve rok. Ten důležitý mezník je přijetí Ježíše Krista do svého života, což znamená, že jsem ho začala chápat jako svého Zachránce (zemřel za všechny mé hříchy) a Pána (toho, kterému předávám svůj život a chci aby jej vedl). Toto rozhodnutí bylo to nejlepší, co jsem v životě mohla udělat. Je fajn mít vztah s šéfem vesmíru, má to mnoho výhod.


Toto není můj první blog.
Můj životní vývoj můžete sledovat zde: http://konikovicmisi.blog.cz/ a zde: http://rainbowsolid.blog.cz/
Rainbowsolid neboli Kecy v kleci stále běží. Tento blog jsem založila z toho důvodu, že nechci měnit atmosféru rainbowsolid, protože obsahuje mou minulost, kterou si chci připomínat, ale můj život se posunul a už tam nezapadá.
Ráda bych byla světlem, psala optimistické články a řešila řekněme filozofické otázky, ale.. pro rainbowsolid se to prostě nehodí :)

Koňův svět je místo, kde přebývá kus mého já s láskou ke koním a skautu, které se dostává do zoufalé a nešťastné části svého bytí..
Rainbowsolid je temný koutek, kde přebývá kus mého metalového já při přerodu.

Přeji si aby toto místo bylo loukou světla a naděje. Abyste mohli číst o radosti, která naplňuje můj život a zároveň se zamysleli nad životem vlastním. Nechci lámat vaše názory za každou cenu. Nechci vám říkat, jak máte žít svůj život. Chci vás pouze inspirovat a pomoct těm, kteří hledají cestu. Chci vám ukázat, jak žiju já. Chci mluvit o svém životě a o mojí proměně a zkušenosti, nikoliv kázat. Nechci tady vytvářet spory, jen vytvořit další pohled na věc.
Je na vás jak si to přeberete. Prosím abychom k sobě byli tolerantní :)

Možná je moje přání ryze naivní, ale to ukáže čas. Mým názorem je, že depresivních koutů již je v blogové sféře dost, chci být něčím novým. Je mi jasné, že všem můj pohled vyhovovat nebude, ale to je život.
Kouzlo svobodné vůle. Kouzlo jedinečnosti, která je v každém z nás.
Jsem zvědavá a těším se co z toho vznikne, zapadne to v prach, či naplním svou vizi? To se uvidí :)


Lucy Michelle

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaňula & Týnuše | Web | 6. srpna 2012 v 17:28 | Reagovat

Krásná fotka :))

2 Rikki Ishikawa | 11. srpna 2012 v 11:56 | Reagovat

Už se těším na příspěvky Kouňu ^^

3 Lucy Michelle | 13. srpna 2012 v 20:25 | Reagovat

[1]: díky :)

[2]: To mám radost ^^ snad, to bude přínosné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama